Dvd4arab2020 Dvd4arab2020
random

آخر الأخبار

random
random
جاري التحميل ...

Aion - віртуальний світ, де ви, як і тисячі інших гравців, створюєте свого героя


Aion - віртуальний світ, де ви, як і тисячі інших гравців, створюєте свого героя
x
Aion - це віртуальний світ, де ви, як і тисячі інших гравців, створюють свого героя і шукають пригод у компанії справжніх друзів або всього легіону.

Це історія боротьби з грізним балауром та жорстокою конфронтацією світла і темних світів. Сага про доблесть і честь, дружбу та ненависть, сміливі герої та нескінченні битви, трагедія цілісної планети.

Заморожені пустелі Асмодея, зелені ліси Еліоса та жахливі глибини Безодні чекають своїх героїв.


17.08.2018 запущений важливий огляд - епоха бур!


Сюжет розповідає про глобальну конфронтацію між трьома гонками: балаурами, керованими штучним інтелектом, тобто гонками драконів, а також еліатами (європейською версією - Еліосом) та Асмодіаном, контрольованими гравцями. Після Катакліму, колись об'єднав Атрея, розділений на дві частини, вежа Вічності перетворилася на руїни, а дракони вилетіли з планети. І тепер Еліас, жителі світла, а також асмодяни, що живуть на темній стороні, повинні протистояти один одному і Балауру, бажаючи захопити Атрея.
Aion: Вежа Вічності - рольова комп'ютерна гра в жанрі MMORPG, заснована на вічній боротьбі двох ігрових гонок і об'єднує PvP і PvE у світі фантастики. Навесні 2006 року корейська фірма NCSoft оголосила про початок роботи над Aion. Офіційний корейський випуск відбувся 25 листопада 2008 року, а європейський випуск - 25 вересня 2009 року.


عن الكاتب

princeshetos

التعليقات


اتصل بنا

إذا أعجبك محتوى مدونتنا نتمنى البقاء على تواصل دائم ، فقط قم بإدخال بريدك الإلكتروني للإشتراك في بريد المدونة السريع ليصلك جديد المدونة أولاً بأول ، كما يمكنك إرسال رساله بالضغط على الزر المجاور ...

جميع الحقوق محفوظة

Dvd4arab2020